Whrrl.com – gdzie zjeść?

Whrrl.com to nowy serwis pozwalający znaleźć i oceniać miejsca, gdzie można spotkać się ze znajomymi – restauracje, puby, kawiarnie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie można iść na obiad w Twojej okolicy (o ile mieszkasz w dużym mieście w USA – przynajmniej na razie) to znajdziesz je na Whrrl. Znajdziesz w sieci i w telefonie komórkowym, razem z lokalizacją na Google Maps.

Oczywiście jak przystało na obecne czasy serwis jest społecznościowy – pozwala tworzyć „sieć” znajomych, zapraszać nowych. Lokale oceniane i recenzowane są przez całą społeczność – daje to w miarę obiektywne oceny. Miejsca można przeglądać pod kilkoma kątami – chociażby według swojego wyboru lub wyboru znajomych.

Whrrl posiada też elementy twittero-podobne, a najciekawszy z nich to rozesłanie zaproszenia do spotkania w wybranym miejscu z poziomu tego miejsca.

Zgodnie z tym co piszą twórcy serwisu – niedługo będzie możliwe dodawanie nowych miejsc oraz informacji o lokalnych wydarzeniach np. koncertach czy filmach.

Kilka dodatkowych informacji:

Osobiście brakuje mi takiego polskiego serwisu – recenzji lokali można szukać na serwisach typu pogodzinach.pl (dla Warszawy, Łodzi, Trójmiasta, Krakowa, Poznania i Wrocłwaia) czy mój ulubiony z czasów mieszkania w Krakowie – knajpy.krakow.pl. Trochę takim serwisem jest też wrocek.pl.

2 komentarze do wpisu „Whrrl.com – gdzie zjeść?

Dodaj komentarz